11:44, 27.05.2020

Жителі Донеччини можуть анонімно поскаржитись на недобросовісних роботодавців

Захистити свої права та поскаржитися на недобросовісних роботодавців можна через мобільний додаток "Legal ZrPlat".

поділитись:
Жителі Донеччини можуть анонімно поскаржитись на недобросовісних роботодавців - фото 1

Маріупольці та жителі Донецької області можуть повідомити податкову про випадки виплати заробітної плати "у конвертах", неофіційне працевлаштування або будь-які інші порушення законодавства про працю. Для цього падатківці розробили Мобільний додаток Legal ZrPlat.

А якщо ви стали свідками продажу підакцизної продукції без відповідних документів, вам не видали фіскальний чек, то на ці та інші порушення у сфері легалізації підакцизної групи товарів у додатоку є вкладка: "Поскаржитись на порушення законодавства у сфері підакцизних товарів".

Можна вказати назву компанії і особисті дані або поскаржитися анонімно. Всі отримані повідомлення будуть розглянуті з дотриманням вимог чинного законодавства.

Окрім того, в мобільному додатку вказано номер "гарячої лінії" та інша важлива інформація з працевлаштування та трудового законодавства. Також є вкладка "податкові калькулятори", яка буде корисна бухгалтерам та підприємцям та працівникам.

Завантажити безкоштовний додаток можна на мобільний телефон чи планшет засобами Play Market за посиланням або App Store, повідомляє прес-служба податкової служби області.

Новий додадок вже протестували. Зараз його завантажили 446 користувачів, а податківцівже отримали 52 скарги.