19:00, 17.10.2019

Жителі села Віноградне вимагають відремонтувати центральну дорогу

Жителі села Віноградне вимагають відремонтувати центральну дорогу 17.10.2019

поділитись:
Жителі села Віноградне вимагають відремонтувати центральну дорогу - фото 1

Із таким проханням жителі села Виноградне звернулись до місцевої влади. З часом деякі ділянки траси просіли, тому після дощу там збирається вода. Хто відповідальний за стан шляху і коли очікувати на роботи?

Дорога сполучає Маріуполь та найближчі селища. Проте вона перебуває у незадовільному стані. Щороку тут проходить ремонт, однак робота має сумнівну якість, кажуть місцеві жителі.

Після дощу на проїжджій частині залишаються величезні калюжі. До того ж вибоїни нівечать транспорт. Ділянку траси, яка просіла, обіцяють відремонтувати у першу чергу, кажуть у сільській раді.

«Мы планируем в этом районе проложить трубы для отвода ливневых вод. Поэтому мы сейчас обращаемся в Донецкую областную администрацию, чтобы провести ремонт этой дороги. А также просим, чтобы эти дороги были переданы на баланс Виноградненского сельского совета» - розповіла в.о. голови селища Виноградне Тамара Круликовська.

Останнє дозволить закладати витрати на ремонт у міський бюджет Маріуполя. Одже і роботи будуть проводити місцеві, а не обласні служби. Цьогоріч ремонту автошляху вже не буде через відсутність фінансування. Однак у наступному трасу можуть капітально оновити.