18:20, 29.11.2019

Життя біля війни – репортаж із Мар'їнки

Життя біля війни – репортаж із Мар'їнки 29.11.2019

поділитись:
Життя біля війни – репортаж із Мар'їнки - фото 1

За руїнами – вузенький шматочок нічийної землі, а далі – позиції ворога. Дивлячись на пробиті кулями металеві балки, одразу розумієш – бої тут запеклі. А небезпека - чатує не лише на військових.

Днями через хаотичну стрілянину противника - поранено жительку Мар’їнки, яка гуляла з малою дитиною. Берегтися доводиться і ворожих снайперів.

"Є такі снайпери-аси. Вони теж є на тій стороні. Вони працюють в любий вітер, в любу погоду, і їм не страшно нічого. Таких людей варто боятися".

Аби зайве не наражатися на небезпеку, бійці використовують манекен на прізвисько Толя.

"Спочатку висуваємо Толю, Толя спостерігає… Якщо по Толі нічого не прилітає, десь там півтори-дві хвилинки, тоді Толю забираємо, і починаємо самі спостерігати".

Вдень – снайпери, вночі – диверсанти. За останній тиждень вони двічі намагалися підходити до армійських позицій. Та наші вояки їх вчасно заскочили. Заборонену зброю противник тут також використовує.

"Вчора зранку одна за одною прилетіло 6 мін. Іменно у нас, тут, перелетіло просто. А позавчора міни 4-5 пустили. Вони так 5-6 мін випускають переважно, і все".

Більшість бійців на цих позиціях воюють не один рік. Дехто навіть звільняв Мар’їнку. Кажуть – зараз ситуація на передовій спокійніша. Однак переконані, це – не надовго.

Утім, бійці готові до будь-якого розвитку подій. Кажуть – у них вистачить сил зупинити ворога.