21:19, 08.04.2020

Життя на карантині – як проводять час відомі маріупольці?

Прибрати квартиру від підлоги до стелі, пограти у комп'ютерні ігри або ж - написати нову пісню. Під час карантину можна провести час весело та з користю - вважає вокаліст міської філармонії Олексій Понятовський. Що роблять протягом вимушеної відпустки відомі маріупольці – ми починаємо досліджувати!

поділитись:
Життя на карантині – як проводять час відомі маріупольці? - фото 1

 

Як пережити всесвітню пандемію та не впасти в депресію? Уже місяць на карантині Олексій та Ангеліна - артисти маріупольської камерної філармонії. Поки - проводять час разом з родиною вдома. Займаються тим, що раніше не встигали. Ангеліна оформлює весільний фотоальбом.

«Очень хочу на карантине всё-таки его закончить».

Олексій навчив дружину грати у відеоігри. А вона його - ліпити вареники. Кажуть довго звикали до такого режиму. Бо до карантину - вільного часу було замало. Разом і на концертах, і вдома. Олексій - вокаліст, Ангеліна - флейтистка. Крім того, в них є власний музичний проєкт – «TwinsStory». Кажуть, на карантині сумують за роботою, але впевнені - такі обмеження необхідні.

«Мы, конечно, привыкли везде бежать, у нас жизнь была очень активная до карантина. Но первые две недели мы наверно просто отдыхали», - розповідає Ангеліна.

Аби не сидіти в кімнаті, відпочивають на балконі. А на вулицю виходять рідко - тільки за продуктами в магазин.

«Сегодня, кстати, последний день, когда можно ездить было на транспорте. Меня мама попросила приехать, ну приедь», - каже Олексій.

Але без творчості все одно не можуть. Зараз дует «TwinsStory» готує нову пісню.

«Сейчас будем занимать подготовкой новой песни, вот как только карантин закончится, чтобы сразу записать все и выпустить. Самое главное, прежде всего, творчество, то, что хотелось реализовать, но не было реализовано по каким-то причинам», - каже соліст камерної філармонії.

Родина впевнена - пережити пандемію допоможе підтримка близьких і оптимізм. Головне - за можливості, залишатися вдома.