11:43, 10.04.2020

Жодного випадку COVID-19. Комісія МОЗ перевіряє Миколаївську область

Попри епідемію коронавірусу, яка поширюється країною, на сьогодні жодного випадку COVID-19 не зафіксовано у Миколаївській області. Представники МОЗ засумнівалися, чи не приховуються данні. Тому вирушили до Миколаївщини з перевіркою, розповів заступник Міністра охорони здоров’я України.

поділитись:
Жодного випадку COVID-19. Комісія МОЗ перевіряє Миколаївську область - фото 1

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України, напередодні перевірки, вночі була проведена спецоперація. У хворих з пневмонією, які зараз перебувають на лікуванні в медзакладах Миколаївщини відібрали зразки на COVID-19. Їх направили на дослідження у іншу область.

«Для того, щоб пересвідчитись, що немає ніякого приховування випадків коронавірусної хвороби на території Миколаївської області. Також відстежити всі алгоритми роботи. Від дзвінка пацієнта сімейному лікарю, до швидкої медичної допомоги. Від відбору зразків і до їх доставки. Маємо певні проблеми в цьому алгоритмі. Певні порушення. Були відразу дані рекомендації, які найближчим часом будуть враховувати і ситуація в області, щодо збільшення кількості тестувань, буде покращена», - зазначив Віктор Ляшко.

Також сьогодні команда фахівців відправилася і в Івано-Франківську область, де зараз найбільша кількість летальних випадків. Інфекціоністи та реаніматологи розглянули кожен випадок COVID-19 і надали рекомендацію щодо покращення надання меддопомоги.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні лабораторно підтверджено 311 нових випадків COVID-19. З них 13 дітей. Варто зазначити, що відсьогодні тестування на коронавірус будуть проводити всім, хто потрапляє до лікарні з діагнозом пневмонія - розповів Віктор Ляшко.