16:41, 25 травня

Зміна режиму роботи КПВВ і продовження карантину. Чи відкриють пункти пропуску?

З 1 червня всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування переходять на літній графік роботи. При цьому, карантин не скасований.

поділитись:
Зміна режиму роботи КПВВ і продовження карантину. Чи відкриють пункти пропуску? - фото 1

Як повідомляють у Донецькому прикордонному загоні, обмеження на перетин лінії розмежування продовжують діяти. КПВВ в такому режимі будуть працювати до закінчення загальнонаціонального карантину. Який, нагадаємо, уряд продовжив до 22 червня.

При цьому, прикордонники нагадують, що перетнути лінію розмежування з боку України на тимчасово окуповану територію можна, але тільки "за окремим рішенням командувача об'єднаних сил у разі крайньої потреби гуманітарного характеру".

При цьому, українська сторона не може гарантувати, що бойовики так званої ДНР пропустять людину на тимчасово окуповану територію.

"Наявність важливих життєвих обставин і позитивного рішення командувача об'єднаних сил на пропуск, не гарантує перетину лінії розмежування. Оскільки російські найманці блокують такі спроби і розгортають громадян в так звану «сіру зону»".


Так само, в Донецькому прикордонному загоні відзначили, що з 1 червня всі контрольно-пропускні пункти переходять на літній режим роботи - з 6.00 до 20.00.