18:22, 13 липня

"Золота зірка" для професіоналів – за що металурги отримують нагороду?

Щороку до Дня Металурга працівникам підприємств групи Метінвест дають почесну відзнаку. За розробку низки інноваційних проєктів нагороду отримав і герой нашого матеріалу - Максим Денисенко.

поділитись:
"Золота зірка" для професіоналів – за що металурги отримують нагороду? - фото 1

 

Максим Денисенко працює зварником на Маріупольському ремонтно-механічному заводі Групи Метінвест. Він за безпечне та екологічне виробництво. Розробив і впровадив понад сто змін до охорони праці. Завдяки деяким із них заощадили понад 80 тисяч гривен. За ці розробки чоловіку неодноразово давали відзнаки. Однак "Золоту зірку Метінвест" торік отримав уперше.

«Прагнув не знаючи, буде вона чи ні. І після неї зупинятися не збираюся. Вийшло збільшити працездатність конвертера форм мідних. Брав участь в розробці технологій зі зварювання цих мідних наконечників», - розповідає Максим Денисенко

Сергій - колега Максима. Разом починали працювати в одному цеху ще 10 років тому.

«Разом зі зварювання. Він починав теж з ручника, полуавтомата. Зараз в цьому цеху ми зустрілися знову разом. Він домігся успіхів, я радий за нього. Відмінний хлопець і фахівець. Він заощадив і на витратах, і додав нові пристосування в цеху», - зазначає колега Сергій Кононенко


Відволіктись від роботи допомагають хобі та домашні справи, розповідає Максим.

«У мене спортивний байк є. Любитель. Ну як, роблю для себе. Город, сад. Живу в селищі, тому. Вихідні, вистачає», - розповідає Максим Денисенко.

Нещодавно чоловік подав на розгляд ще один проєкт. Якщо пропозицію схвалять, то можна буде зекономити на виробництві майже чверть мільйона гривень.