19:19, 03 липня

"Золота зірка Метінвесту" – головна нагорода до дня Металургів

"Золота зірка Метінвесту" - цією відзнакою щорічно до дня металурга нагороджують найкращих працівників. За розробку проєкту нової системи охолодження доменної печі "Зірку" отримав Олег Мельник.

поділитись:
"Золота зірка Метінвесту" – головна нагорода до дня Металургів - фото 1

Олег Мельник - старший майстер із ремонту обладнання доменного цеху на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест. Говорить, часто їздив у відрядження закордон, утім все одно повертався до рідного міста та до улюбленої справи.

Торік за проєкт нової системи охолодження доменної печі чоловік отримав "Золоту зірку Метінвесту". Разом із командою працювали близько року.

«Завдання стояло - екологія. Щоб ви розуміли, система охолодження споживала морську воду, доменна піч споживала в годину 4 тис. кубів. Тобто ви можете уявити на добу, на місяць, на роки. Ми перекачували воду постійно. Зараз ми цього вже не робимо. Вона споживає ту взяту воду один раз і тільки підживлює 4 куба на годину», - розповідає меалург.

Вимогливий, розумний, ще й професіонал. Так характеризують Олега Мельника колеги.

«Працюємо вже дуже довго. Я вже працюю в цеху 25 років і у нас, так би мовити, проблем не виникало, намагаємося працювати професійно. Я вже багато знаю і вже на практиці багато пройшов, що і він. Через це розуміємо один одного з півслова», - каже колега Віталій Литвиненко

Після роботи - одразу додому, у свій оазис. Де зустрічають багаторічні сосни, модрини, ялинки, берези та ялівець.

«Займаюся насадженнями такими, щоб був маленький ботанічний сад. Дружина займається, любить квіти. Тому навесні у нас це петунії, восени в горщиках хризантеми. Я займаюся, люблю вічнозелені, тому займаюся ось такими рослинами - соснами, ялинками, смарагдами», - показує сад азовсталець.

Пан Олег полюбляє відпочивати у власному лісі, який надихає його на реалізацію нових проєктів.