19:33, 23.06.2020

"Золота зірка Метінвесту" – хто отримує найвищу відзнаку підрпиємства?

"Золотою зіркою Метінвесту" щорічно до дня металурга нагороджують найкращих працівників вогненої професії.

поділитись:
"Золота зірка Метінвесту" – хто отримує найвищу відзнаку підрпиємства? - фото 1

Серед тих хто отримав нагороду - Микола Кицман. Його зірка - за розробку проєкту зі зниження викидів в атмосферу угарного газу.

Микола Кицман, заступник начальника управління автоматизації, на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест працює 15 років. Сюди прийшов за порадою брата та не пожалкував.

Торік за проєкт зі зниження викидів в атмосферу чадного газу Микола Кицман отримав найвищу у компанії нагороду "Золоту зірку Метінвесту".

«У режимі реального часу можна бачити склад природного газу і своєчасно проводиться коригування по співвідношенню палива в повітря. Чим і досягається власне екологічний ефект, зниження викидів, газу та економія палива», - розповідає про свою роботу металург.

Справжній фахівець. Так про пана Миколу говорять колеги.

«Намагається постійно себе розвивати, постійно триматися, як то кажуть, на рівні, постійно вивчати щось нове. Ну, і своїм оптимізмом заражає тих, хто поруч з ним працює», - каже Олег Татарінов, колега Миколи.

Після роботи - одразу до родини. Адже вдома - кохана дружина та троє дітей.

«Весь вільний час він намагається проводити з дітьми. Часу мало, тому що робота забирає дуже багато часу. Тому, якщо є вільна хвилинка, ми намагаємося, завжди або сходити погуляти, або куди-небудь виїхати за місто або на море», - розповідає дружина Вікторія.

Сім'я любить активний відпочинок - подорожі, спортивні ігри та прогулянки на велосипеді.

Хто ще отримав "Золоту зірку Метінвету", ми обов'язково розповімо.