20:40, 09.10.2020

10 жовтня у Маріуполі стартує новий театральний сезон

"Пограбування опівночі" від Андрія Луценка та "Кохання у стилі бароко" у постановці Анжеліки Добрунової. У жовтні на великій сцені маріупольські глядачі побачать одразу дві прем'єри.

поділитись:
10 жовтня у Маріуполі стартує новий театральний сезон - фото 1

Блискучий стиль, стрімка дія, добірний гумор та життєрадісна атмосфера. На сцені - репетиція прем'єрної вистави за п'єсою Ярослава Стельмаха "Кохання у стилі бароко". Історія із цікавими поворотами та непередбачуваними перевтіленнями.

«Це в тому, що ми іноді боїмося, що хтось або щось зруйнує наше звичне, комфортний стан благополуччя, але в підсумки відбувається так, що ми самі потім готові віддати цій людині все», - розповідає режисерка вистави "Кохання у стилі бароко" Анжеліка Добрунова.

Актор Олексій Панасюк грає графа Куща. Ось вже третій сезон чоловік щодня їздить до театру із Волновахи. Говорить, і роботою, і колективом - дуже задоволений. Сподівається, жовтнева прем'єра, над якою трупа працює останні місяці, глядачам сподобається.

«Спектакль про любов, про відносини, про мистецтво, чудовий, хороший спектакль, з гумором, веселий».

У ролі винахідливої служниці Ярисі - Ганна Німайєр. Акторка впевнена, попри карантинні заходи і обмеження кількості глядацьких місць, емоційний контакт із залом обов'язково буде.

«Звичайно, відчувається енергетика. Навіть я пам'ятаю той період, 2014 рік, коли в залі було 20 осіб глядачів, нас більше було на сцені, звичайно, відчувається».

"Кохання у стилі бароко" глядачі побачать 17 та 18 жовтня. А ось вже завтра 143-тій театральний сезон відкриє вистава "Пограбування опівночі" у постановці Андрія Луценка.

«У нас буде ціла верениця прем'єрних вистав. І кожну неділю жовтня саме так і буде відбуватися. Тобто прем'єра за прем'єрою», - наголосив Володимир Кожевніков.