21:05, 27.05.2019

2 місяці в альтанці Приморського парку живе пенсіонерка

2 місяці в альтанці Приморського парку живе пенсіонерка 27.05.2019

поділитись:
2 місяці в альтанці Приморського парку живе пенсіонерка - фото 1

Без житла, грошей та медичної допомоги. Вісімдесятитрирічна Лілія Ульяхіна майже два місяці живе в альтанці у Приморському парку. Жінка втратила частину ноги. Доглядає за пенсіонеркою тільки онук.

Допомагають безхатькам - небайдужі. Приносять їжу, воду, одяг, ковдри та матраци. Старенька жебракує та отримує мінімальну пенсію. Жаліється - всі гроші йдуть на ліки та бинти.


Раніше, розповідає жінка, мешкали на дачі. Але рік тому онук жінки знайшов роботу у Дніпрі та запропонував переїхати. Домівку продали за 10 тис гривень, але залишити Маріуполь не вдалося. У пенсіонерки з'явилася гангрена та її поклали до лікарні. Там їй ампутували стопу. А як рана загоїлася – виписали. Зараз доглядає бабусю - онук. Перев'язує рану, пере речі, допомагає сходити у туалет. Постійного прибутку не має, підробляє у будинку ветеранів. А інколи - риється у смітнику.


Соцпрацівники ж наполягають - цій родині допомагали неодноразово. Онука працевлаштовували та пропонували гроші. Старенькій - надавали місце у центрі соціальних служб, але вона звідти втекла. А коли потрібна була операція, жінка написала відмову.


Фахівці пообіцяли - місце у будинку-інтернаті пенсіонерці нададуть. Якщо та погодиться на ампутацію.