14:57, 05.04.2020

20 українських медиків відлетіли допомагати італійським лікарям

Лікарі полетіли добровільно. За декілька днів Україна також направить в Італію гуманітарну допомогу – спеціальний вантаж дезінфекторів.

поділитись:
20 українських медиків відлетіли допомагати італійським лікарям - фото 1

Про це заявили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"В Італії працюють багато українців, по неофіційним даним, близько 100 з них знаходяться в реанімаціях. Допомагаючи Італії, ми допоможемо собі. І дуже важливо – українські фахівці здобудуть безцінний досвід лікування коронавірусу", - сказав Арсен Аваков.

Очільник МВС також зазначив, що за два дні в Італію буде направлена гуманітарна допомога.

"Це будуть спеціальні спиртові дезінфектори, оскільки наших запасів достатньо, щоб наповнити внутрішній ринок та можемо передавати партнерам в Європі", - - додав Арсен Аваков.

Місія триватиме два тижні, наші медики повернуться, пройдуть всі процедури безпеки та будуть передавати досвід.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що медики забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

"Ми будемо постійно тримати зв’язок з нашими лікарями в Італії, щоб всі напрацювання, які є в лікуванні цієї хвороби, ми могли використовувати в Україні. В Італію полетіли інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи та медичні сестри, тобто всі ті, хто займається лікуванням цієї хвороби", - сказав Максим Степанов.