18:35, 31.12.2020

2021 – рік Білого металевого бика. Як привернути вдачу?

Світлі відтінки, простота та мінімалізм. У наступному році за східним календарем на зміну Білому щуру прийде Білий металевий бик. Як приманити вдачу в будинок за допомогою нового символу року?

поділитись:
2021 – рік Білого металевого бика. Як привернути вдачу? - фото 1

Пан Віктор саме обирає календар з символом нового року - биком. Каже, вірить, що рогатий принесе його сім'ї вдачу.

«А якщо не вірити? Треба завжди вірити в краще. Я оптиміст по життю. Звик вірити в хороше. Порадили, дружина каже - піди купи календар. Я кажу - який купувати? Вона каже - саме з бичком», - каже житель Маріуполя Віктор Ткач.

На ринках міста магнітів, статуеток, календарів або скарбничок з символом року - вдосталь. Коштують недорого, кажуть продавці.

«Магніт у мене від 5 гривень до 20 гривень. Статуетка - від 10 до 50 гривень статуетка. Якщо це скарбнички, вони йдуть від 35 до 200 - це найбільше. Він заманить удачу. Дуже багато людей кажуть - саме мені потрібен бик, щоб він оберігав мій будинок».

Дехто навіть новорічний гардероб звик планувати заздалегідь. Аби задобрити бика, стилісти радять вдягати зручні речі спокійних або світлих відтінків.

«Рекомендують, щоб це були такі тканини, як парча, шовк струмує, атлас. І можна додати трохи сяйва, щоб тканина була з люрексом. Прикраси теж вітаються досить стримані і вибрані в сріблястому кольорі. Це може бути біле золото або світлі якісь камені», - дає поради стилістка Катерина Узун.

А ось яскраві червоні кольори вдягати не рекомендують - аби не дратувати володаря рог. Проте можна поекспериментувати з іншими відтінками. Наприклад: бордо, теракот або жовтий. Кухарі ж радять не ставити на святковий стіл страви з яловичини та телятини. Їх можна замінити, наприклад, незвичним салатом Олів'є. Для цього треба змішати нарізані картоплю, моркву, яйця, зелений горошок, свіжий та солоний огірок, ікру тобіко та слабосолону червону рибу.

«Яловичину можна замінити рибою слабосоленої, лососем в нашому випадку. Заправити це можна майонезом або сметаною. Хто як любить. За смаковими якостями це буде ще смачніше», - каже кухар Олек сандр Радівілов.

Кулінари діляться - замість звичайного хліба на святковий стіл можна подати піцу. Наприклад, з грибами та шинкою.