15:50, 14 січня

Арсеній Яценюк відреагував на рішення влади врегулювати ціни на газ

Такі «прості відповіді» надто дорого коштуватимуть для країни і українців, вважає політик

поділитись:
Арсеній Яценюк відреагував на рішення влади врегулювати ціни на газ - фото 1

Замість розширення субсидій і надання цільової допомоги тим, хто потребує її у важкий час через підняття світових цін на газ, - влада запровадила державне регулювання цін на блакитне паливо:

«Те, що сьогодні робить влада, є ознакою сучасності – популізмом, невіглаством і непрофесіоналізмом», - заявив лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк.

У дописі на Facebook він наголосив, що рішенням про держрегулювання цін на газ влада відмовилася від енергетичної реформи, яку розпочав його уряд сім років тому. Він порівняв такі кроки з політикою СРСР:

«Хай не зупиняються і йдуть далі. Тепер треба започаткувати державне регулювання цін на бензин, ковбасу, м’ясо, молоко. Варто видати указ про те, щоби кожному громадянину України безкоштовно надали житло, а також почали платити зарплату 10, а можливо - 15 тисяч євро. Зробіть указом курс долара по 60 копійок. Це вже було. Країна, де так робили, називалася Союз радянських соціалістичних республік».

Те, що сьогодні робить влада, є ознакою сучасності – популізмом, невіглаством і непрофесіоналізмом, наголосив політик.

«Вам треба було ухвалити закон не про інвестиційних нянь, - звернувся він до представників влади: Рішення, які приймаються в економічній політиці, потребували закону про інвестиційні могильники. Через таку політику з України втечуть як внутрішні, так і зовнішні інвестори».

В Україні треба розбудовувати принципи ринкової економіки, впевнений Яценюк:

«Дайте відповідь, яку країну і яку економіку ви будуєте. Україна буде успішна тільки тоді, коли вона відповідатиме кращим принципам ринкової економіки, яка створює робочі місця, творить бізнес, отримує доходи в бюджет і цільово захищає ті верстви населення, які потребують допомоги від держави. Роздавати всім все - закінчиться бідністю для кожного», - наголосив політик.