19:05, 22 березня

Бійка у тролейбусі. Чи знайшли нападників?

Минулого тижня у тролейбусі один з пасажирів відгамселив іншого. Постраждалого з травмами ушпиталили. Чи знайшли нападника та чому чоловік накинувся із кулаками на свою жертву?

поділитись:
Бійка у тролейбусі. Чи знайшли нападників? - фото 1

Наче не знайомі та сиділи поодаль. Кондукторка пані Олександра стала свідком бійки пасажирів. Згадує, на одній із зупинок зайшли два хлопця, заплатили, сіли. Потім на масиві Кіровському зайняли місця ще четверо. Один з них, почав пересідати.

«Щось почав до дівчини приставати, вона щось відповіла на циганській мові, я нічого не зрозуміла. Ці хлопці між собою захихотіли».

Камера зафіксувала цей момент. На відео видно як чоловік йде до інших пасажирів. Далі - спілкується з одним із них. І вже за декілька секунд - б'є опонента. Потім - до бійки долучилися інші молодики. У жертви все обличчя було закривавлене. Як і одяг кондукторки та частина салону. Крики почув водій. Пан Сергій розповідає, довелося хитрістю припинити сутичку.

«Вони били його на середній площадці, я сказав виходьте на вулицю, відкрив двері, вийшли нападники і я двері закрив, щоб врятувати потерпілого», - каже водій Сергій Філіпов.

У поліції даний факт зафіксували. Нині чекають на відеозапис з камер спостереження. Відкрито кримінальне впровадження з кваліфікацією «Умисне легке тілесне ушкодження». Санкції статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт строком до одного року.