19:40, 21.04.2020

Більше 10 років тече дах. Куди звертатися по допомогу?

На стелі та стінах - вогкість, у кімнатах - запах плісняви, а освітлювачі іскрять. На нашу "гарячу лінію" звернулися мешканці будинку на проспекті Металургів. Скаржаться, вже більше десяти років протікає дах. А капітального ремонту досі не було. Коли чекати вирішення проблеми?

поділитись:
Більше 10 років тече дах. Куди звертатися по допомогу? - фото 1

 

Проспект Металургів, 121. Пані Наталія переїхала до будинку півроку тому - із чоловіком та трьома дітьми. Запевняє - одразу пошкодувала, бо - тут протікає дах.

«По стінах тече вода, вологі стіни з електрострумом для мене являються - небезпекою. Тому що я вимикаю люстру а вона у мене працює. І я дуже боюся за здоров'я, за моїх дітей, за моє майно», - каже мешканка будинку Наталія Конотопчик.

Сусіди з сьомого поверху додають - мають подібні проблеми.

Більше 10 років тече дах. Куди звертатися по допомогу? - фото 14425

 

«Течёт в общем коридорчике по стене, по счётчику течёт. И в квартире уже начало течь. Разводы очень ужасные. Оранжевые разводы по потолку и обои все надулись. Течёт до пола и протекает на 6-й этаж. Скорее всего тоже, потому что я не успеваю собирать воду», - розповідає ще одна мешканка будинку Ольга Золотова.

Люди скаржаться - покрівлю тут не ремонтували від самого зведення будинку. Голова ОСББ розповідає, капітальний ремонт повинні почати цьогоріч, проте лише влітку.

«За это время мы делали, проводили сами латочный ремонт кровли, но этот латочный ремонт должного результата не принес. Квартиры затекают и причем течет по электропроводке. Поэтому это чревато последствиями, все по этому поводу переживают», - каже голова ОСББ Вікторія Набука.

Ситуацію роз'яснили в управлінні з питань підтримки та розвитку ОСББ.

«Через электронную систему "Прозорро" состоялись уже торги. Был определен подрядчик. Сейчас проводится предквалификация победителя, заключаются все необходимые документы, договора. И подрядчик будет заходить на этот адрес. Более ста капитальных ремонтов в этом году запланировано в ОСМД», - зазначив начальник управління з питань підтримки та розвитку ОСББ Сергій Марчук.

Капітальний ремонт будинку 121 на проспекті Металургів обіцяють розпочати вже наступного місяця.

Більше 10 років тече дах. Куди звертатися по допомогу? - фото 14424