13:25, 25 серпня

Центр зайнятості з Центром кар’єри Метінвест презентували нову начальну програму

Фахівці міського Центру зайнятості спільно з Центром кар'єри Метінвест презентували нову навчальну програму для майбутніх слюсарів-ремонтників. Обговорили, зокрема, й перспективи кар'єрного зростання на підприємстві. Коли планують розпочати набір та які гарантії дають?

поділитись:
Центр зайнятості з Центром кар’єри Метінвест презентували нову начальну програму - фото 1

Маріупольський міський центр зайнятості та Група Метінвест продовжують співпрацю. Нині організовується професійне навчання безробітних за затребуваною на виробництві професією слюсаря-ремонтника. Подібні презентації проходять не вперше. Головна мета - проінформувати та залучити до роботи якомога більше працівників.

Програма стартує у вересні. Тривалість - чотири місяці. У групах - від семи до двадцяти учнів. Після проходження атестації вони одразу зможуть стати до роботи на підприємстві, де у подальшому підвищуватимуть свою кваліфікацію.

«Всі, хто пройде це навчання, отримають посвідчення, свідоцтво державного зразка про спеціальності і будуть гарантовано працевлаштовані на підприємствах Метінвест нашого міста», - акцентувала регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест Стелла Плохотіна.

Пропозиція може зацікавити як молодь, яка шукає стабільну роботу з офіційним працевлаштуванням, так і вже досвідчених фахівців, що з різних причин хочуть змінити кваліфікацію.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Центру кар'єри Метінвест, що розташований на проспекті Металургів, 68. Працює установа з 9:00 до 18:00. Телефон 0 800 606 000.