11:17, 07.05.2020

Чи обов'язково дезінфікувати дитячі іграшки після прогулянки?

Маленькі діти часто беруть із собою на прогулянку іграшки. Обов'язково дезінфікувати їх після? І як правильно обробляти щоб не нашкодити малюку?

поділитись:
Чи обов'язково дезінфікувати дитячі іграшки після прогулянки? - фото 1

Поки батьки на роботі, Варя гуляє з бабусею. Багато іграшок не беруть. Все ретельно обробляють після кожного виходу на вулицю, запевняє Наталя.

"Все обробляємо спиртом, це головний днзінфектор".


А ось синові Руслана головне, щоб самокат був з собою. Такий транспорт дезінфікувати легко, стверджує чоловік.

"Просто миємо водою. Коли з миючим, коли без засобів. А так, в принципі, не морочимся. Якщо щось впало на землю - в нас звичайний дезінфікуючий засіб. Підняли, промили і все нормально".


Анна за чистотою іграшок дочки піклується ретельно. Іноді обробляє їх прямо на прогулянці. А дитячі аксесуари, які опинилися на асфальті, додому їдуть в колясці. В руки дитини вже не потраплять.

"Соска, якщо падає на підлогу - я вже їй не даю. Починаю розважати, чим є. Печиво, якщо є якісь іграшки, квіточки рвемо. Якщо це м'які іграшки - перу в машинці. Якщо пластмасові - обдаю окропом. Телефони дитячі з батарейками - протираю ватним спонжиком."


Якщо впала пластикова іграшка, а дитині вона вкрай необхідна, можна обробити її на місці: протерти вологою серветкою, а потім окропити антисептиком. Головне використовувати неагресивні засоби, радять медики. Щоб не нашкодити малюкові. А краще взагалі не виносити іграшки на вулицю, - кажуть фахівці.