19:04, 25 листопада

Цьогоріч у Маріуполі сталася понад тисяча випадків домашнього насильства

І це лише ті, про які відомо правоохоронцям. Вони розбираються з агресорами. А ось постраждалими займаються соціальні працівники. Сьогодні в Україні стартує щорічна акція «16 днів проти насильства». Куди можна звернутися по допомогу в нашому місті.

поділитись:
Цьогоріч у Маріуполі сталася понад тисяча випадків домашнього насильства - фото 1

 

У нашому місті допомогу ті, хто потерпає від домашнього насилля, можна отримати у денному центрі соціально-психологічної допомоги. Такий центр в Маріуполі працює понад рік. Тут проводять як індивідуальні консультації, так і групові заняття. Також допомагають з юридичними питаннями. Тим жінкам, яким іти нікуди, - пропонують поселитися в притулку. Адресу не розголошують. Потрапити туди можна лише з правоохоронцями. Шелтер розрахований на десятьох постраждалих. Нині тут двоє мешканців. Є й дитина.

Перебувати в притулку можна до трьох місяців. За цей час фахівці допомагають постраждалим знайти роботу та нове житло. Також працюють над самооцінкою та психологічними травмами.

Так соцслужби надають комплексну підтримку постраждалим від домашнього насильства. І хоча притулку для чоловіків немає, вони також можуть потребувати допомоги. Бо агресорами бувають і жінки. В таких випадках потрібно звертатися до правоохоронців. А якщо вам необхідна анонімна консультація, дзвоніть на "телефон довіри".

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА У МАРІУПОЛІ:

МОБІЛЬНА БРИГАДА 096-459-00-08

"ТЕЛЕФОН ДОВІРИ" 097-488-76-26