Чмут роз'яснив причини, чому фронт на Донеччині зазнає втрат.

Тарас Чмут у розмові з "Українською правдою". Фото надав Назарій Мазилюк.

На східному фронті російські війська застосовують метод "просочування" через невеликі підрозділи, поступово витісняючи українських солдатів, сантиметр за сантиметром.

Джерело: Тарас Чмут, керівник фонду "Повернись живим", поділився своїми думками в інтерв'ю для "Української правди".

Деталі: Чмут підкреслив, що російська сторона активно розвиває свої сильні аспекти, в той час як Сили оборони стикаються з труднощами у вирішенні своїх слабких місць.

Цитата: "Російські війська атакують нас коригованими авіабомбами. На жаль, не існує простого вирішення цієї ситуації. Вони використовують піхоту, реалізуючи тактику просочування, а також ефективно застосовують бронетехніку для посилення цього процесу."

Що саме це означає? Невеликі підрозділи піхоти, складаються з 3-5 осіб, з найнеобхіднішим: одна радіостанція, запас води, автоматична зброя, і жодних засобів захисту.

Завдання полягає у досягненні певної локації, наприклад, лісосмуги, і пошуку укриття в підземеллі, де можна просто залишитися на місці. Деяких ворогів ми знищуємо, а кілька з наших людей дійсно доходять до мети. Вони поступово накопичуються, а потім в один момент розпочинають наступ з двох напрямків – з тилу і з фронту. Десь ми відбиваємо атаки, десь втрачаємо контроль над позиціями, але знову намагаємося їх повернути. У деяких випадках нам доводиться відступати. Таким чином, поступово, метр за метром, лісосмуга за лісосмугою, село за селом, російські сили витісняють нас.

Ось варіант перефразованого тексту: Щодо ситуації в Донеччині, на запитання про ймовірність того, що російські війська можуть дістатися Дніпропетровської області, голова фонду "Повернись живим" зазначив: "Від кордону області залишилося лише близько двадцяти кілометрів" (інтерв'ю відбулося 19 грудня - ред.).

Детальніше читайте або дивіться в інтерв'ю "Українській правді".

#Донецька область #Росіяни #Дніпропетровська область #Піхота #Повертайся живим #Бойова броньована машина #Українська правда #Східноєвропейський театр воєнних дій Другої світової війни

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В Україні не існує жодної електростанції, яка б уникнула атак агресора.
Служба безпеки України виявила понад 300 тисяч доларів під час проведення обшуків у керівниці військово-лікарської комісії в Дніпропетровській області.
Командир військової частини створив схему для особистого збагачення через закупівлю FPV-дронів, внаслідок чого збитки становлять приблизно 50 мільйонів.
Теги