Колишній міністр охорони здоров'я Литви провів двотижневу місію в Україні, де надавав допомогу в рятуванні життів під час бойових дій - Новини Весь Харків.

Це вже третя місія Аурімаса Печкаускаса в Україну. Вперше він приїздив як міністр до лікарень Полтави, Львова та Києва, а вдруге -- працював у Дніпропетровській лікарні імені Мечникова.

Цього разу експосадовець приїхав в Україну як волонтер литовської громадської організації Blue / Yellow. Він працював поблизу фронту на Донеччині разом з українськими медичними бригадами.

Після цього Печкаускас провів ще один тиждень з командою TacMed Ukraine, беручи участь в організації процесу евакуації. Окрім того, він доставив медичне обладнання, яке було закуплено для України литовськими фондами.

Колишній міністр поділився, що його рішення повернутися до України було зумовлене не лише професійною цікавістю як анестезіолога-реаніматолога, а й глибоким почуттям відповідальності.

#Україна #Донецька область #лікарня #Київ #Дніпропетровська область #Львів #Полтава #Литва

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Генеральний штаб інформує про 136 зіткнень, внаслідок яких знищено 930 противників, 4 танки та 31 артилерійську систему.
Протягом останньої доби на фронтовій лінії сталося 136 бойових конфліктів, повідомляє Генеральний штаб.
Військовослужбовці 42-ї окремої механізованої бригади знищили штурмову групу з десяти ворогів на території Дніпропетровщини. ДИВІТЬСЯ ВІДЕО.
Теги