Петро Порошенко надіслав до Дніпра партію енергетичного обладнання, щоб підтримати місто після обстрілів, які вразили його критичну інфраструктуру.
Згідно з інформацією, наданою Цензор.НЕТ, п’ятий президент України поділився цією новиною у своїх соціальних мережах. У місто привезли генератори, зарядні пристрої та буржуйки для забезпечення теплом місцевих жителів.
Допомога Дніпру після масованих обстрілів
Порошенко зазначив, що внаслідок російських обстрілів цивільних об'єктів та енергетичної інфраструктури в Дніпрі настала повна відмова електропостачання. У місті немає світла, води та системи водовідведення, і жителі змушені зносити холод і темряву в зимовий період.
"Ми надаємо зарядні пристрої, обігрівачі та генератори, щоб люди могли зігрітися, підзарядити свої телефони і просто трохи відволіктися від пережитого шоку," - підкреслив Петро Порошенко.
Він наголосив, що команда працювала безперервно, шукаючи обладнання для якнайшвидшої допомоги місту.
Підтримка громадян та вираження вдячності.
Порошенко зазначив, що з моменту початку повномасштабного вторгнення основним завданням Фонду Порошенка залишається підтримка Збройних Сил України, на що вже було витрачено 7,5 млрд грн. Однак, у випадку гуманітарної кризи, також важливо надавати допомогу цивільному населенню.
Він нагадав, що подібну підтримку команда надавала Херсону після деокупації, Києву -- для водоканалу, Чернігову -- для лікарень. Нині ж допомога спрямована до Дніпра.
* Мер Дніпра Борис Філатов окремо подякував представникам уряду, місцевої влади, силових структур, рятувальникам, енергетикам та міським головам інших міст за підтримку та спільну роботу з ліквідації наслідків обстрілів.
#вода #лікарня #Дніпро #Київ #Збройні сили України #Чернігів #Херсон #Президент України #Соціальна мережа #Борис Філатов #Цензор.нет #Петро Порошенко #Старший #Піч з випуклим животом