Масштабний наступ "Shahed": Збройні сили знищили 57 ворожих безпілотників у різних областях України - Основні новини країни.

Вплив знищення "Shahed" у Харківському регіоні, грудень 2024 року / Фото: Державна служба з надзвичайних ситуацій.

В ніч з 20 на 21 грудня 2024 року, противник влаштував масштабний напад за допомогою дронів та ракет на українську територію. Цю інформацію надав Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

В цілому зафіксовано запуск 113 ударних безпілотників типу "Shahed" та інших дронів з районів Брянська, Міллерова, Орла, Курська, Приморсько-Ахтарська та Бердянська. Додатково, ворог здійснив запуск зенітної керованої ракети С-400 з тимчасово окупованих територій Донецької області в бік Полтавщини, однак попередньо це не призвело до жодних наслідків.

Захист від повітряної атаки забезпечували зенітні ракетні підрозділи, сили радіоелектронної боротьби, а також мобільні вогневі групи Повітряних Сил і Сил оборони України.

На 09:00 було підтверджено знищення 57 ударних дронів моделі "Shahed" та інших безпілотників у Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Хмельницькій, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Завдяки рішучим діям Сил оборони вдалося знищити 56 ворожих безпілотників-імітацій, що дало змогу уникнути можливих негативних наслідків.

Проте у Запорізькій та Харківській областях внаслідок падіння дронів постраждали приватні та багатоквартирні житлові будинки, а також майно й автомобілі мешканців. Потерпілим надається всебічна підтримка.

#Донецька область #Харківська область #Збройні сили України #Хмельницька область #Чернігівська область #Черкаська область #Дніпропетровська область #Полтавська область #Безпілотний літальний апарат #Запорізька область #Суми Площа #Державна служба України з надзвичайних ситуацій #Київська область #Військово-повітряні сили України #Курськ #Приморсько-Ахтарськ #Зенітні ракетні війська #Електронна війна #Брянськ #Дрон #Зенітна артилерія #Бердянськ #Міллерово, Міллеровський район, Ростовська область #Ракетна система С-400

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Фінансова підтримка для пенсіонерів у Сумській області: як отримати більше 10 тисяч гривень.
У Павлограді чути сильні звуки, в Україні знову активовано повітряну тривогу, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Z-канали повідомляють про нові удари по Керченському мосту, внаслідок чого рух через нього призупинено.
Теги