На Чернігівщині безпілотник вразив територію навчального закладу - повідомляє ОВА.

Дітей в ліцеї не було, минулося без постраждалих. Також у селі Семенівської громади через удар БпЛА зайнялася будівля будинку культури.

20 січня на території ліцею в селі Добрянської громади Чернігівської області стався вибух російського дрону "шахед". В цей час у навчальному закладі не було учнів, тож обійшлося без жертв. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

Згідно з інформацією обласної військової адміністрації, у селі Семенівської громади від удару безпілотного літального апарату спалахнула будівля культурного центру.

Протягом останньої доби Російська Федерація здійснила 37 артилерійських атак на громади Чернігівської області, внаслідок чого було зафіксовано 50 вибухів.

"Найзначніші обстріли зафіксовано на кордоні," - зазначив Чаус.

Нагадаємо, російські воєнні злочинці в ніч проти 21 січня атакували Запоріжжя. Ворожий обстріл призвів до пошкоджень у місті.

Окрім того, внаслідок російських обстрілів у Дніпропетровській області в ніч на 21 січня загинули дві особи, а одна отримала поранення.

#Росія #Запоріжжя #Чернігівська область #Дніпропетровська область #Безпілотний літальний апарат

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги