У Дніпропетровській області війська РФ завдали шкоди житловим будівлям, електромережам та гаражам, внаслідок чого є постраждалий.

В ніч на 15 серпня українські сили протиповітряної оборони знищили ворожий безпілотник над Дніпропетровською областю.

Оборонці неба збили над Дніпропетровщиною ворожий безпілотник. Про це повідомив керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Дніпропетровська область зазнала атак з використанням дронів та артилерійських систем.

"Ще декілька разів ввечері та вранці ворог обстрілював Нікопольщину, зокрема районний центр, громади Покровська та Марганець. Атаки здійснювалися за допомогою FPV-дронів та артилерійських установок", - підкреслив керівник області.

Він зазначив, що внаслідок обстрілів з боку Росії постраждали шість приватних осель, а також господарська будівля і електропередачі.

Згідно з новими даними, внаслідок вчорашнього обстрілу КАБами по Межівській громаді постраждав 55-річний чоловік. Було знищено інфраструктуру та пошкоджено житлові приміщення — п’ять багатоквартирних та стільки ж приватних будинків. Також постраждали 16 гаражів, а обстріл торкнувся лінії електропередач.

#Волноваха #українська мова #Збройні сили Росії #Дніпропетровська область #Артилерія #Безпілотний літальний апарат #Протиповітряна боротьба #Інфраструктура

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Зростання цін на проїзд у Луцьку: коли і на скільки зміняться тарифи?
"На Алясці обговорюють: 'Шкода, що Зеленського не буде' перед зустріччю Трампа з Путіним."
У Харківській області змінено тривалість комендантської години.
Теги