У лютому на Покровському напрямку російські війська зазнали помітних поразок, повідомляють Збройні Сили України.

Обстановка на Покровському напрямку. Зображення: мапа DeepState.

У лютому російські збройні сили значно посилили свої зусилля, зосередивши увагу на місті Покровськ в Донецькій області. Про це в ефірі "Громадського радіо" розповів представник оперативно-стратегічного угруповання "Хортиця" Віктор Трегубов.

Проте, за його словами, саме на Покровському напрямку окупанти потерпіли відчутну поразку.

"У деяких населених пунктах українці успішно вели активну оборону - і росіяни відкочувалися. Попри те, що окупанти там фактично зосередили загальновійськову армію. Попри те, що вони доклали всіх зусиль, аби хоча б перерізати трасу до Дніпропетровської області. Росіяни зараз там самі скаржаться на нестачу людей та дронів і неефективну роботу авіабомб", - сказав Трегубов.

Зазначимо, що в російських збройних силах визнають, що їх ресурси вичерпуються під Покровськом.

#Донецька область #Покровськ #Покровський район #Росіяни #Українці #Дніпропетровська область #Громадське радіо

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В небі над Україною літають дрони, а загарбники знову здійснюють напади на державу.
У Києві було закрито три станції метро через інцидент, внаслідок якого загинула одна особа (відео)
На Україну було здійснено напад з використанням 119 безпілотників. Сили протиповітряної оборони діяли в половині регіонів країни.
Теги