Окупаційні сили завдали удару по центральному ринку Нікополя.

26 грудня в Нікополі, що на Дніпропетровщині, російські війська здійснили напад на центральний ринок.

Постраждали щонайменше шестеро людей, повідомили у четвер пресслужби ДСНС і МВС.

"У четвер російські війська завдали удару по центральному ринку Нікополя. Постраждали чотири жінки і два чоловіка. Пошкоджені торгові приміщення", - йдеться у повідомленні.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ТАКОЖ: Повітряні сили надали інформацію про нічний напад з боку російських військ.

Постраждалим була надана перша допомога та їх доставили в медичний заклад.

Актуалізовано:

До 8 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по Нікополю, з них 7 - госпіталізували до лікарні

Одна жінка перебуває у тяжкому стані, тоді як ще троє осіб мають серйозні ушкодження.

#Збройні сили Росії #Росіяни #Дніпропетровська область #Державна служба України з надзвичайних ситуацій #Міністерство внутрішніх справ (Україна) #Нікополь, Україна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Війська Путіна спрямували свої зусилля на нову територію України, прагнучи отримати перевагу в майбутніх переговорах: подробиці від CNN.
Служба безпеки України заарештувала російську агентку, яка здійснювала спостереження за ешелонами Збройних сил України за допомогою "відеопастки", прихованої у шпаківні. Фото.
Протягом доби російські сили атакували Україну, використавши 39 дронів "Шахед" та інших безпілотників. Українським захисникам вдалося знищити 24 з них.
Теги