У Кривому Розі автомобіль наїхав на ветерана з протезом, після чого водій втік з місця події. На жаль, постраждалий помер.

На дорозі недалеко від Кривого Рогу водій наїхав на молодого ветерана, який мав протез, і залишив його страждати на узбіччі. Тіло 27-річного чоловіка було знайдено вранці 31 липня.

Чоловік стік кров'ю і загинув до приїзду медиків. Про це повідомили у ГУ Нацполіції Дніпропетровської області.

За попередньою інформацією, смертельна ДТП сталася близько 4-ї ранку неподалік селища Широке. Невстановлений автомобіль рухався у напрямку села Шестерня, коли збив пішохода 1998 року народження. Замість того, щоб зупинитися й викликати допомогу, водій зник з місця події.

Згідно з інформацією місцевих медіа, загиблий був ветераном, який втратив одну з ніг під час війни, але незважаючи на це, продовжував вести активне і насичене життя з використанням протеза.

В даний час правоохоронні органи проводять розслідування дорожньо-транспортної пригоди відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України, що стосується порушення правил дорожнього руху, яке призвело до загибелі потерпілого. Поліція активно шукає водія та автомобіль, які стали причетними до інциденту. Слідчі звертаються до всіх, хто міг бути свідком аварії або має відеоматеріали з реєстраторів, з проханням повідомити про це в правоохоронні органи.

Недавно з'явилася інформація про ДТП на Вінниччині, де автомобіль зіткнувся з деревом. Внаслідок аварії є жертви та постраждалі. Попередні дані свідчать, що водій втратив контроль над транспортним засобом.

На Буковині відбулася аварія, в якій була залучена поліцейська. Внаслідок інциденту загинула жінка, яка перебувала в автомобілі, а двоє осіб отримали травми.

#Кривий Ріг #Буковий ліс #Дніпропетровська область #Вінницька область #Національна поліція України #Кримінальний кодекс України #Машина. #Правоохоронний орган #Поліція. #Правила дорожнього руху #Дорожньо-транспортна пригода #Пішохід #Кров

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Комплексна агресія на столицю, виступи на підтримку НАБУ та САП, а також змагання з парахокею на льоду.
У липні ДТЕК відновив електропостачання для більше ніж 650 тисяч домогосподарств, які постраждали від обстрілів.
Три дорослі особи та діти потрапили до лікарні: хроніка нападів на Дніпропетровщині 1 серпня.
Теги