Сили протиповітряної оборони знищили 61 з 85 безпілотних літальних апаратів, якими російські війська атакували Україну увечері.

Сили ППО знищили 61 з 85 безпілотників, що російські війська запустили в атаку на Україну ввечері 15 серпня.

Як передає Укрінформ, про це Повітряні сили Збройних сил України повідомляють у Телеграмі.

Згідно з інформацією, з 19:30 п'ятниці, 15 серпня, російські військові здійснили напад на Україну, використовуючи балістичні ракети "Іскандер-М" та 85 ударних безпілотників Shahed, а також безпілотники-імітатори різних моделей. Напад було здійснено з напрямків Курська, Орла, Міллерово, Приморсько-Ахтарська, Шаталово (Росія) та Гвардійського, що знаходиться на тимчасово окупованій території Криму.

Під обстріли потрапили прикордонні території Сумщини, Донеччини, Чернігівщини та Дніпропетровщини.

Атака з повітря була відбита підрозділами радіоелектронної боротьби та безпілотними літальними апаратами, а також мобільними вогневими групами Збройних сил України.

Згідно з попередніми звітами, на ранок суботи, 16 серпня, системи протиповітряної оборони знищили або нейтралізували 61 безпілотний літальний апарат на північних та східних територіях України.

Зареєстровано удари ракети та 24 безпілотників на 12 різних об'єктах.

Згідно з повідомленням Укрінформу, в ніч на 16 серпня війська Росії здійснили напад на Покровську громаду у Дніпропетровській області, внаслідок чого на території сільськогосподарських підприємств виникли пожежі.

#Україна #Донецька область #Крим #Росія #Збройні сили Росії #Росіяни #Укрінформ #Дніпропетровська область #Імператорська російська армія #Покровськ, Україна #Безпілотний літальний апарат #Протиповітряна боротьба #Військово-повітряні сили України #Курськ #Приморсько-Ахтарськ #Електронна війна #Міллерово, Міллеровський район, Ростовська область #Орёл #Гвардійське, Новомосковський район

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Міжнародна ізоляція Путіна, що тривала понад три з половиною роки, завершилася, - повідомляє NYT - Деталі | Експрес онлайн.
Трагічний випадок на Дніпропетровщині: одна особа загинула, троє отримали травми. Фотозвіт.
Зміни у тарифах на комунальні послуги в Дніпропетровській області: хто відчує на собі ці нововведення?
Теги