Володимир Зеленський розповів про актуальну ситуацію на Сумщині та Дніпропетровщині
Наразі в Україні перебувають 695 тис. російських військовослужбовців. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в суботу, 21 червня.
Згідно з інформацією від президента, окрім 695 тисяч військових, ще певна кількість російських загарбників розташована в Курській та Бєлгородській областях, що знаходяться навпроти Харкова і Сум.
"Є ще приблизно 52 тисячі із Сумського напрямку. Загальна кількість наступників на добу - до 200 по всій лінії фронту", - зауважив він.
Володимир Зеленський повідомив, що ситуація в Сумській області становить велику проблему для росіян, оскільки останні хочуть "продати" успіх на Сумщині й на Харківщині.
Протягом цього тижня російські військові змогли просунутися на 200 метрів у напрямку Сум, але водночас ми відкинули їх на відстань 200-400 метрів. Зазначається, що 23% усіх бомб та ударів на фронті спрямовані на Сумський напрямок. Переважну частину складають бомби та ракети з Північної Кореї, які зафіксовані в найбільшій кількості.
Зеленський окремо прокоментував обстановку на Дніпропетровщині, зазначивши, що "в ДРГ-групах постійно намагаються прорватися дві, три або чотири особи. Проте наразі їм не вдається досягти успіху".
Під час прес-брифінгу, який відбувся 21 червня, Володимир Зеленський повідомив, що Росія передала Україні не лише тіла загиблих українських захисників, а й щонайменше 20 тіл своїх солдатів, які загинули на фронті. У відповідь на звинувачення з українського боку щодо порушення процесу репатріації, російська сторона стверджує, що це сталося ненавмисно.
#Харківська область #Росія #Харків #Дніпропетровська область #Суми Площа #Президент (державна посада) #Володимир Зеленський #Курськ #Суми #Солдате! #Лінія фронту