За $2000 були куплені електронні картки: троє чоловіків були затримані під час відпочинку в лісі, намагаючись нелегально перетнути кордон з Румунією, повідомляє Державна прикордонна служба. ФОТОрепортаж.

Прикордонники спіймали трьох жителів Дніпропетровщини, які намагалися нелегально перетнути кордон з Румунією, використовуючи гірський маршрут.

Цю інформацію оприлюднила пресслужба Державної прикордонної служби України, повідомляє Цензор.НЕТ.

Як зазначається, нелегальні мігранти вирішили зробити перерву на ніч і розклали в лісі намети з обігрівом, щоб продовжити свій шлях вдень.

Під час спостереження за правопорушниками прикордонники затримали їх під час їхнього відпочинку. Як з'ясувалося, затримані - троє жителів Дніпропетровщини, які за 2000 доларів придбали електронну картку з маршрутом на одному з телеграм-каналів.

Щодо затриманих були підготовлені документи про адміністративне правопорушення, і в даний момент проводиться розслідування.

#Дніпропетровська область #Румунія #Державна прикордонна служба України #Мігрант #Адміністративне правопорушення

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Збройні сили України успішно відбили атаку російських військ поблизу Новопавлівки.
"Це стає схожим на гру в нарди": CNN пояснює, яким чином туман впливає на перебіг війни в Україні.
Збройні сили України перекинули додаткові резерви на Запорізькому напрямку: як це вплинуло на бойові дії - Деталі | Експрес онлайн
Теги