Прогноз погоди: метеоролог Наталка Діденко поділилася інформацією про найспекотніші регіони України.

Метеоролог Наталка Діденко застерегла, що вихідні в Україні обіцяють бути спекотними, як в липні. Проте в деяких областях прогнозується приємна температура і дощові опади.

Найпрохолодніше на вихідних 12-13 липня буде у західних областях. Про це відомо з прогнозу погоди, опублікованого експерткою у Facebook.

У суботу найбільша спека очікується в Луганській, Харківській та Донецькій областях, де температура повітря коливатиметься від +33 до +38 градусів за Цельсієм.

На заході очікується температура в межах 21-25 градусів тепла. На півночі також прийде "комфортна літня пауза від спеки", де температура коливатиметься від 24 до 28 градусів.

У центральних регіонах вдень прогнозують різні температурні показники. У Вінницькій області температура коливатиметься в межах 22-24 градусів тепла, у Черкаській та Полтавській областях – від 20 до 25 градусів, а у Кіровоградській області очікується температура від 26 до 30 градусів. Найвища температура спостерігатиметься на Дніпропетровщині, де термометри покажуть від +30 до +35 градусів.

У північному регіоні держави очікується спекотна погода з температурами від +30 до +33 градусів. Однак, виключенням стануть Запорізька область, а також окремі території Херсонщини та степові райони Криму, де стовпчик термометра може піднятися до +37 градусів.

12 липня в західних областях очікуються дощі з грозами. У другій половині дня вони також охоплять території Сумської, Черкаської, Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей. В інших регіонах погода залишиться сухою. У Києві грозові дощі можуть розпочатися лише під вечір.

"В неділю в Україні погода залишиться без значних змін в атмосферних умовах," -- зазначила Діденко.

Нагадаємо, що в ніч на 10 липня у Львівській області через сильні опади спостерігалось підвищення рівня води в річці Зубра. Внаслідок цього затопленими опинилися вулиці Львова та сусідніх сіл, а автомобілі часто переверталися та зносилися потоком води.

У Львівському регіональному центрі гідрометеорології повідомили, що за 12 годин у місті випало 115% від місячної норми опадів. Це явище зафіксовано вперше за весь час спостережень синоптиків.

#Донецька область #дощ #вода #Крим #Луганська область #Харківська область #Київ #Опади #Черкаська область #Дніпропетровська область #Кіровоградська область #Полтавська область #Вінницька область #Львів #Львівська область #Запорізька область #Херсонська область #Суми Площа #Facebook #Повітря #Річка #Термометр #Гроза #Степ

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Згідно з заявою Буданова, перемир'я між Україною та Росією може бути досягнуто в найближчі кілька місяців. Читайте деталі на Експрес онлайн.
Буданов: Росія має намір просунутися на 10 км у глибину території Дніпровщини.
В Україні спостерігається зниження на 40% у кількості внутрішньо переміщених осіб, які звертаються до служби зайнятості в пошуках роботи, повідомляє Delo.ua.
Теги