Рашисти здійснили обстріл Синельниківського району, внаслідок чого постраждали хлопець і жінка, а також було пошкоджено 17 житлових будівель.

Ранком 5 квітня 2025 року, збройні сили Російської Федерації завдали удару по Маломихайлівській територіальній громаді, що розташована в Синельниківському районі Дніпропетровської області. Внаслідок нападу постраждали кілька приватних житлових будинків.

Цю інформацію оприлюднив у своєму телеграм-каналі Сергій Лисак, очільник Дніпропетровської обласної адміністрації, повідомляє Цензор.НЕТ.

Пізніше він додав, що під час ранкового обстрілу Маломихайлівської громади постраждали дві особи: 13-річний хлопець і 33-річна жінка. Обидвом було надано медичну допомогу, і вони отримуватимуть лікування амбулаторно.

Пошкоджено, попередньо, 17 приватних будинків.

#Дніпропетровська область #Амбулаторія

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги