Російські війська завдали удару по Дніпропетровщині, внаслідок чого постраждали четверо людей.

Російські війська, що окупують території, здійснили напад на Дніпропетровську область. В обласній військовій адміністрації повідомили про результати цієї атаки.

Так, російські окупанти безпілотниками вдарили по Кривому Рогу. Внаслідок атаки поранень зазнали четверо осіб.

Дві жінки, 71 та 67 років, були госпіталізовані з середнім ступенем тяжкості, тоді як інші потерпілі отримають лікування вдома.

Зайнялися господарські споруди. Пошкоджено приватний будинок, п'ять двоповерхівок, адміністративна будівля та культурний заклад, а також гаражі.

Крім того, противник здійснював обстріл Нікопольщини за допомогою РСЗВ "Град" і FPV-дронів. Під вогнем опинилися Марганець та громада Покровська. Інформація про наслідки наразі уточнюється.

У ніч на 18 грудня 2025 року російські окупаційні сили здійснили масовану атаку на Черкащину, що призвело до серйозних наслідків.

#Дніпропетровська область #Покровськ, Україна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги