Російські сили здійснили напад на країну, використовуючи дрони та ракети - деталі від Збройних Сил України.

У ніч на 19 грудня ворог завдав атаки на Україну, використавши дві балістичні ракети "Іскандер-М", які були випущені з території Криму та Ростовської області. Крім того, була застосована керована авіаційна ракета Х-59/69, запущена з повітряного простору Курської області, а також 85 ударних безпілотників типу Shahed та інші безпілотні апарати.

Авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби, мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України здійснювали відбиття повітряного нападу, згідно з інформацією Генерального штабу.

"Станом на 08:30 підтверджено збиття 45 ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Миколаївській областях", - йдеться у повідомленні.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ТАКОЖ: Втрати противника досягли нової психологічної межі.

Унаслідок активної протидії Сил оборони 40 ворожих безпілотників-імітаторів - локаційно втрачені (без негативних наслідків).

"В результаті ракетного обстрілу зазнали ушкоджень приватні та багатоквартирні житлові будинки, а також муніципальне майно в Сумській та Дніпропетровській областях. На даний момент повідомлень про жертви чи травмованих не надходило. Військові зазначили, що не було зафіксовано влучань безпілотних літальних апаратів, і інформації про руйнування чи постраждалих не отримано."

#Крим #Харківська область #Курська область #Чернігівська область #Черкаська область #Дніпропетровська область #Полтавська область #Авіація #Миколаївська область #Безпілотний літальний апарат #Київська область #Ростовська область #Балістична ракета #Зенітні ракетні війська

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги