
Відомо про одного потерпілого.
Цієї ночі, у зв'язку з ризиком з боку Росії, оголошено повітряну тривогу в Сумській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях.
Оновлення станом на 02:55: Згідно з інформацією Повітряних сил, безпілотники, що вилетіли з Миколаївської області, прямують до Кіровоградщини, а зграя дронів, що знаходиться на сході Дніпропетровщини, рухається в західному напрямку.
Оновлення о 02:45: Вночі Харків зазнав атаки з боку семи "шахедів". Усі удари були спрямовані на Київський район, зокрема, по цивільному підприємству та в районі незаселеного житлового будинку. Одна особа отримала поранення і була госпіталізована.
Оновлено о 02:20: У Київському районі сталося пошкодження незаселеного багатоквартирного будинку, де виникла пожежа. Відомо про одну постраждалу особу.
Оновлено о 02:05: У південній частині Миколаївської області спостерігається рух групи дронів у напрямку північного сходу. Водночас у соціальних мережах надходять повідомлення про вибухи в Запоріжжі.
Оновлення о 02:00: Мер Харкова Ігор Терехов повідомляє, що під атаками "шахедів" виявилося цивільне підприємство в Київському районі міста.
"У небі залишилося декілька ворожих дронів, будьте пильні."
Оновлено о 01:55: У Сумах зафіксовано рух безпілотників з північного напрямку у бік міста.
Оновлення о 01:52: Кілька формувань "шахедів" прямують з півночі в бік Харкова.
Оновлено о 01:45: Беспілотники, що злетіли з Харківської області, направляються до Дніпропетровської, облітаючи Кінбурнську косу, а згодом продовжують шлях у напрямку Миколаївщини, рухаючись на північ. Крім того, дрони зафіксовані на півночі Харківської області.
Оновлено о 01:15: У напрямку Вилкове летять безпілотники, людей просять перебувати в укриттях.
Оновлення о 01:01: Військові повідомляють про швидкий об'єкт, що прямує до Запоріжжя.
О 00:56 годині Командування Повітряних сил Збройних сил України повідомило про пересування російських дронів-камікадзе в повітряному просторі держави:
Нагадаємо, що в минулу ніч вороги здійснили напад на державу, використавши 97 ударних дронів "шахед" та безпілотники-імітатори.
Ці системи протиповітряної оборони нейтралізували 78 об'єктів: 63 з них були знищені за допомогою вогневих засобів, а ще 15 зазнали втрат або були придушені засобами радіоелектронної боротьби.
Командування Повітряних сил повідомило про атаки дронів, що сталися в шести різних місцях. На території Сумської області загинули жінка, чоловік і вісімирічний хлопчик. Шість осіб отримали поранення, серед яких троє дітей.
Вдень російські окупанти вдарили по Дніпру, вбивши 16 людей та спричинивши руйнування. Ще понад 100 людей постраждали.
#Донецька область #Харківська область #Дніпро #Київ #Запоріжжя #Харків #Дніпропетровська область #Кіровоградська область #Полтавська область #Миколаївська область #Безпілотний літальний апарат #Запорізька область #Одеська область #Суми Площа #Військово-повітряні сили України #Суми #Дрон #Протиповітряна оборона #Київський район (Полтава) #Вилкове