Російські війська здійснили напад за допомогою безпілотників на територію Дніпропетровської області, внаслідок чого є постраждала.

У ніч на 8 грудня російські військові здійснили напад на Кам'янський район Дніпропетровської області, внаслідок чого була поранена жінка.

Цю інформацію опублікував у Telegram голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

За його інформацією, в темну пору доби загарбники надіслали безпілотники до регіону, в той час як повітряна оборона активно діяла.

"У Кам'янському районі сталося гучне затишшя. Внаслідок ворожої атаки постраждала жінка 64 років. Їй була надана вся необхідна медична допомога, і вона буде проходити лікування вдома," - повідомив Лисак.

У п'яти багатоповерхівках виявлено розбиті вікна. Також постраждали комунальна служба, коледж, два автомобілі та електромережа.

#Дніпропетровська область #Ворожий комбатант #Безпілотний літальний апарат #Машина. #Кам'янський район #Протиповітряна оборона

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Основні події п'ятниці, 4 липня: обмін військовополоненими, збройні сутички на Покровському напрямку, атаки по Куп'янську та Кривому Рогу.
Недостаток товарів у Миколаєві: які продукти зникають з магазинних прилавків
"Літній наступ": амбіції Росії щодо швидкого просування до Одеси та захоплення восьми українських областей.
Теги