Російські сили здійснили обстріл Нікопольського району за допомогою артилерійських систем і дронів FPV.

Ворожі сили здійснили обстріл населених пунктів Нікопольського району, використовуючи артилерію та дронні атаки.

Цю інформацію в Телеграмі озвучив керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, повідомляє Укрінформ.

"Зловмисник здійснив напад на Нікопольський район за допомогою FPV-дронів і артилерійських обстрілів. Увечері та вночі були завдані удари по території Марганецької громади, а вранці - по Мирівській. На щастя, обійшлося без постраждалих", - зазначено в повідомленні.

Вночі оборонці неба збили над Дніпропетровщиною 4 безпілотники.

Як повідомляв Укрінформ, у Синельниківському районі Дніпропетровської області оголошено обов'язкову евакуацію в примусовий спосіб сімей із дітьми.

#Укрінформ #Дніпропетровська область #Артилерія #Нікопольський район #Безпілотний літальний апарат

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В Україні буде створено інтерактивну карту міграції білих лелек, яка буде врахована при плануванні енергетичної інфраструктури.
Російські війська атакували поштовий термінал у Харківській області.
В Україні внаслідок російських атак було знищено більше 200 автозаправних станцій -- Delo.ua
Теги