
В ніч з суботи на неділю, 18 травня, російські війська здійснили напад на Україну, запустивши 273 ударні дрони. Протиповітряна оборона змогла знищити 88 з них, тоді як ще 128 безпілотників були втрачені внаслідок локалізації. Інформацію про це надали Повітряні Сили, повідомляє Львівський портал.
Усі безпілотники, що їх використовували російські війська, були запущені з різних регіонів Росії, зокрема з Брянської, Курської, Орловської областей, а також з Міллерово та Приморсько-Ахтарська.
Атака з повітря була відбита завдяки зусиллям зенітних ракетних військ, підрозділів радіоелектронної боротьби та мобільних вогневих груп.
Станом на 08:00 зафіксовано збиття 88 ударних дронів Shahed у східних, північних та центральних регіонах України. Крім того, 128 безпілотників було виявлено зниклими (без негативних наслідків).
Один ворожий безпілотник все ще літає, і бойові дії продовжуються.
Внаслідок російської атаки постраждали Київщина, Дніпропетровщина та Донеччина.
#Україна #Донецька область #Росія #Дніпропетровська область #Львів #Безпілотний літальний апарат #Київщина #Курськ #Приморсько-Ахтарськ #Зенітні ракетні війська #Брянськ #Протиповітряна оборона #Міллерово, Міллеровський район, Ростовська область #Орёл