У Чернігівській області відбулися обстріли з боку російських військ, внаслідок чого виникли проблеми з електропостачанням.

В результаті ранкового нападу ворожих безпілотників було зафіксовано удари по об'єктам інфраструктури, що призвело до відключення електропостачання в регіоні.

19 серпня вранці російські війська здійснили напад на Чернігівську область, використовуючи ударні безпілотники. Удар по інфраструктурі призвів до перебоїв з електропостачанням у декількох населених пунктах. Цю інформацію озвучив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

За його словами, зафіксовані влучання по об'єктах інфраструктури через що спостерігається знеструмлення в області.

"На жаль, є ураження інфраструктури. У частини населених пунктів є проблеми з електропостачанням", - зазначив Чаус.

Він додав, що енергетики та рятувальники вже працюють на місцях пошкоджень, аби відновити подачу електроенергії.

Нагадуємо, що в ніч на 19 серпня російські війська здійснили масштабний наступ на Полтавську область. Внаслідок цього виявлено влучання та падіння уламків у двох районах, в результаті чого понад 1500 абонентів залишилися без електрики.

Також повідомлялося що війська РФ уночі 19 серпня атакували Дніпропетровську область. Знищено парник та господарську споруду, пошкоджено житлові будинки, авто та навчальний заклад. Є постраждалий.

#Росія #Чернігівська область #Дніпропетровська область #Полтавська область #Машина. #Інфраструктура #Енергетична галузь

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Протягом доби російські війська вели обстріли південних областей України з артилерії, в результаті яких є жертви та постраждалі.
Герой повернувся на щиті: з’явилася інформація про загибель військовослужбовця з Київської області Володимира Звоника. Фото.
Оновлений розклад роботи громадського транспорту в Миколаєві: які зміни очікують на мешканців міста.
Теги