Російські війська атакували Дніпропетровську область, внаслідок чого постраждали чотири житлові будинки, автомобіль, газопровід та лінія електропередач. Дивіться наш фотозвіт.

Протягом 19 лютого під ворожими обстрілами були Синельниківський і Нікопольський райони Дніпропетровщини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

У населених пунктах понівечені інфраструктура, 4 оселі місцевих, гараж і 2 авто. Зачепило газогін та лінію електропередач. Втім, головне - обійшлося без жертв і поранених.

#Росіяни #Гараж (житловий) #Дніпропетровська область #Нікопольський район #Машина. #Інфраструктура #Трубопровідний транспорт #Синельниківський район

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В районах, що межують з фронтом, продовжується примусова евакуація. У Донецькій області залишилося 424 дитини, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.
Фінансова підтримка для пенсіонерів у Дніпропетровській області: які умови необхідні для отримання виплати в грудні.
Контрнаступ Збройних Сил України на Дніпропетровщині: Іванівка визволена - Деталі | Експрес онлайн
Теги