Російські війська обстріляли Нікополь на Дніпропетровщині за допомогою важкої артилерії, внаслідок чого постраждали люди.

Російські війська здійснили напад на місто Нікополь, розташоване в Дніпропетровській області. Внаслідок артилерійських обстрілів з боку агресора троє осіб отримали травми.

Про це повідомляє очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

"Загарбник здійснив щонайменше чотири атаки. Пошкоджено житловий будинок та ринок у місті. Троє жінок віком 69, 66 і 63 роки отримали поранення", - повідомляє він.

Медики надають їм необхідну допомогу.

Протягом останнього часу російські військові здійснили близько 20 нападів на два райони Дніпропетровщини. В результаті цих агресивних дій постраждали дві особи.

#Дніпропетровська область #Артилерія #Нікополь, Україна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Прогноз погоди на 10 липня 2026 року в Україні: наближається негода – країну охоплять грози, зливи та град.
Зникнення десятків корів викликало підозри щодо керівника державного підприємства, якого підозрюють у завданні збитків.
В Україні зарплати фахівців коливаються від 8 600 до 92 000 гривень: хто з професіоналів отримує найбільше, а хто – найменше?
Теги