Російські загарбники завдали поранень шістьом особам на території Дніпропетровщини.

У Дніпропетровській області вчора російські війська обстріляли артилерією Нікополь, Покровськ, Межеву та Марганець. Внаслідок цих атак шість осіб отримали поранення, серед яких є і дитина.

Цю інформацію озвучив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.

"У Нікопольському районі ворог здійснив артилерійські обстріли та використовував дрони для нападу на районний центр, а також на території Марганецької та Покровської сільських громад. Внаслідок атаки постраждали 40-річний чоловік і троє жінок, одна з яких має 59 років", - повідомляється у звіті.

Згідно з інформацією, у Покровській громаді внаслідок атаки КАБом постраждала тринадцятирічна дівчина.

Крім того, за уточненою інформацією, через вчорашні атаки у Межівській громаді постраждав чоловік 60 років.

Нагадуємо, що в ніч на 15 лютого російські війська здійснили атаки дронів на інфраструктуру Одеси. Внаслідок цього частина міста опинилася без води.

У ніч з 15 лютого Росія здійснила напад на Україну, використавши 83 ударні дрони з п'яти різних напрямків. Проте українські сили протиповітряної оборони успішно знищили 55 ворожих безпілотників.

#Україна #Покровськ #Росія #Росіяни #Дніпропетровська область #Артилерія #Нікопольський район #Безпілотний літальний апарат #Одеса #Нікополь, Україна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Чи вдасться зупинити весняний наступ російських військ: думка експерта про можливі розвитки подій.
Трагічний випадок на Криворіжжі: у пожежі загинули троє малюків.
В Одеській області завдано шкоди залізничній інфраструктурі.
Теги