Протягом вечора російські військові неодноразово завдавали ударів по Дніпропетровській області, внаслідок чого троє осіб отримали поранення. Фотозвіт.

З вечора 6 квітня війська агресора здійснили артилерійські обстріли та атаки дронів-камікадзе по території Нікопольщини. Крім того, було завдано удару з використанням КАБів по Новопавлівській громаді, що знаходиться в Синельниківському районі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, інформацію про це надав керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Увечері ворог неодноразово завдавав ударів по Нікопольському району, зокрема по місту Нікополь, а також громадам Марганець та Покровськ. Атакували з артилерії та використовували дрони-камікадзе. На щастя, жертв та постраждалих немає.

Згідно з новими даними, внаслідок авіаудару КАБами по Новопавлівській громаді Синельниківського району, який відбувся вчора ввечері, були завдані пошкодження семи магазинам, адміністративній будівлі, а також кільком неексплуатованим спорудам і гаражу.

Згідно з повідомленнями місцевих медіа, чотири снаряди вразили центр Новопавлівки. У результаті було зруйновано молодий парк "Новопавлівка".

Внаслідок нападу з боку Росії, троє осіб отримали поранення і були госпіталізовані до лікарні у стані середньої тяжкості.

#парк #Дніпропетровська область #Покровськ, Україна #Артилерія #Російська мова #Синельниківський район #Новопавлівка (Межівський район)

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Після спекотної погоди нас очікує різке похолодання з дощами та градієм: метеоролог озвучила дату несприятливих умов.
В Кривому Розі поновили електропостачання після нічної атаки, повідомляє ДТЕК - новини Дніпра.
В Дніпропетровській області відновлено електропостачання після атак ворога.
Теги