Загибель солдата Олександра Тармаси, який виконував обов'язки кулеметника в штурмовій частині, отримала підтвердження. Військовий загинув восени 2025 року в Донецькій області.
Про це повідомили у Лозівській міській раді.
Олександр Тармаса народився 30 січня 1984 року в місті Самар Дніпропетровської області, де минули його дитинство та шкільні роки.
Після закінчення школи він вступив до Панютинського ПТУ №56 на Лозівщині, де здобув професію водія. Працював в інтернет-компанії "Воля", а згодом - налагоджувальником верстатів на трикотажній фабриці у селищі Орлівщина.
У 2023 році Олександр Тармаса став на захист України. Служив кулеметником 3-го штурмового відділення 2-го штурмового взводу 1-ї штурмової роти 1-го штурмового батальйону військової частини А7400.
16 листопада 2025 року, під час бойового зіткнення в складі штурмової групи поблизу населеного пункту Маяк у Донецькій області, військовий отримав смертельне поранення. Відтоді Олександр Тармаса був зарахований серед зниклих безвісти.
У серпні 2026 року родина отримала офіційне підтвердження його загибелі. У захисника залишилися донька, син, мати та брат.
#