У Державній службі України з надзвичайних ситуацій повідомили про ймовірні труднощі в русі транспорту та функціонуванні енергетичних компаній унаслідок опадів.

Державна служба з надзвичайних ситуацій оголосила про можливість виникнення небезпечних погодних умов на території України.

"11 листопада в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській областях, а також вдень у Дніпропетровській, Полтавській та Харківській областях прогнозуються суттєві дощі (жовтий рівень небезпечності). Непогода може ускладнити діяльність енергетичних, будівельних і комунальних компаній, а також вплине на транспортний рух", - зазначено в повідомленні.

Укргідрометцентр прогнозує дощі на всій території України найближчими днями.

За словами синоптикині Наталки Діденко, в Україну 11 листопада прийде циклон Niksala із південного заходу Європи, який супроводжуватиметься значними опадами.

#Україна #дощ #Циклон #Харківська область #Опади #Дніпропетровська область #Полтавська область #Миколаївська область #Одеська область #Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В трьох областях відбулося вимкнення електроенергії: атомні електростанції функціонують не в повному обсязі.
Міністерство енергетики: після масштабної агресії з боку РФ атомні електростанції все ще залишаються частково знижені в роботі.
У Кривому Розі зупинено роботу нелегальної мережі, що займалася виробництвом та продажем сигарет і алкогольних напоїв.
Теги