У ТЦК повідомили про травмування одного з їхніх співробітників у Кривому Розі.

Увечері напередодні в Кривому Розі Дніпропетровської області стався конфлікт між представниками групи оповіщення та місцевими жителями. Під час інциденту один із військовослужбовців ТЦК отримав ножове поранення.

Про це повідомили в Дніпропетровському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Згідно з даними ТЦК, група оповіщення зупинила чоловіка для перевірки його військових документів, в результаті чого стало відомо, що він знаходиться в розшуку. Під час бесіди з ним, як повідомляють у центрі, сторонні особи почали втручатися в дії військових у рамках мобілізаційних заходів.

Раніше в соціальних мережах з'явилося відео, на якому зафіксовано бійку, супроводжуване чутками про загибель цивільної особи. Проте у ТЦК цю інформацію спростовують. Згідно з їхніми даними, внаслідок конфлікту поранення отримав військовослужбовець, який наразі знаходиться в лікарні. Його стан оцінюється як стабільний. Відомо, що інших постраждалих немає.

У повідомленні ТЦК підкреслили, що будь-яка агресія проти військових є недопустимою, адже військовослужбовці, залучені до груп оповіщення, виконують завдання, визначені державою. Громадян закликали проявляти стриманість та дотримуватися законів.

#Крим #Дніпропетровська область #Військовослужбовці

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги