В Збройних силах України озвучили відстань, що separates ворога від Дніпропетровської області.

Протягом останніх кількох тижнів російські загарбники безрезультатно намагаються наблизитися до адміністративних меж Дніпропетровської області.

В даний час лінія бойових дій розташована приблизно за 10-15 км від південного краю кордону області, повідомив у програмі "Ми-Україна" представник Сил оборони півдня України Владислав Волошин, передає UAINFO.org.

"У нас на напрямку Дніпропетровська область - це південь і південний схід саме цієї області. Лінія бойового зіткнення зараз проходить приблизно за півтора десятка - десяток кілометрів від адміністративного кордону Дніпропетровської області.

Читайте також: Фортифікації, які будувалися на фронті у 2023 році, вже не актуальні, - експерт

Щоб противник зміг потрапити в цю зону, йому спершу потрібно захопити кілька населених пунктів, таких як Зелене поле, Вільне поле, Новопіль та Новосілка. Лише після цього він зможе знищити нашу оборонну систему та укріплення в цьому районі. Якщо все пройде успішно, тоді, можливо, він зможе просунутися до Дніпропетровської області, - зазначив він.

Станом на сьогодні, у росіян немає досягнень на цій ділянці фронту, зазначили в Силах оборони південного напрямку.

#Росіяни #Дніпропетровська область #Волошин Владислав Валерійович #Новопіль (Черняхівський район) #Вільне (Новомосковський район) #Зелене (Амвросіївський район)

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Комплексна агресія на столицю, виступи на підтримку НАБУ та САП, а також змагання з парахокею на льоду.
У липні ДТЕК відновив електропостачання для більше ніж 650 тисяч домогосподарств, які постраждали від обстрілів.
Три дорослі особи та діти потрапили до лікарні: хроніка нападів на Дніпропетровщині 1 серпня.
Теги