Пожертвував своїм життям заради України: у Сумській області загинув воїн з Кривого Рогу.

16 червня 2025 року, в ході бойових дій поблизу села Юнаківка на Сумщині, загинув солдат Дмитро Квасневський. Український воїн родом з Дніпропетровщини, раніше він трудився на металургійному комбінаті "АрселорМіттал Кривий Ріг".

На офіційному сайті компанії була опублікована інформація про загибель військового. "Співробітники рудозбагачувальної фабрики № 1 гірничого департаменту "АрселорМіттал Кривий Ріг" дізналися про важку втрату. Під час захисту України загинув їхній товариш, машиніст млинів Дмитро Квасневський", - йдеться у повідомленні.

Після початку повномасштабної агресії чоловік вступив до лав Сил оборони України, де служив навідником у десантно-штурмовому підрозділі.

Квасневський користувався повагою серед колег. Сергій Гладун пригадує, що вчив його керувати млинами, вести процес подрібнення залізної руди, і Дмитро став його найкращим учнем.

Він був сповнений рішучості швидко та якісно освоїти нову професію. Уважно спостерігав, ставив запитання, проявляв цікавість... Дуже швидко здобував знання. Незабаром почав працювати самостійно, а потім йому доручили керувати млинами одразу двох секцій. Завдання виявилося непростим, але він справлявся з ним на "відмінно". Його спокій поєднувався з енергійністю, він ніколи не відмовлявся від роботи і не вступав у конфлікти. Саме за це колеги високо його цінували. Коли дізналися про його загибель, це стало великим шоком для всіх нас у бригаді. Ми не можемо і не хочемо в це вірити, - поділився думками Гладун.

Як раніше писав OBOZ.UA, 5 липня під час виконання бойового завдання на сході загинув молодший сержант Олег Гаврилуца, якому було всього 22 роки. Воїн отримав поранення, несумісні з життям, під час евакуації поранених через удар ворожого FPV-дрона в районі населеного пункту Родинське Покровського району Донецької області.

#Україна #Донецька область #Покровський район #Дніпропетровська область #Крупорушка #Молодший сержант #Родинське #Залізна руда #АрселорМіттал Кривий Ріг

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Сили оборони завдали удару по нафтобазі, нафтоперекачувальній станції та трьом складами боєприпасів російських військ.
У першому кварталі військовий збір зріс більш ніж на 25%: регіони, які лідирують за обсягами сплат.
Дощі та температура +14: синоптикиня Діденко повідомила про підвищення температури на Великдень - якою стане погода.
Теги