Внаслідок нічного удару з боку Росії в п'яти регіонах країни спостерігається відключення електроенергії, повідомляє Міністерство енергетики.

У нічний час Російська Федерація продовжила свої удари по енергетичній інфраструктурі, що призвело до нових відключень електрики станом на ранок 24 грудня в Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях.

"Ремонтні бригади обленерго працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання", - повідомили у Міністерстві енергетики України у середу.

Графіки відключень електроенергії та обмежень потужності для промислових споживачів і бізнесу на 24 грудня будуть діяти з 00:00 до 23:59 у всіх областях України.

Оновлені графіки можна знайти на офіційних сайтах регіональних операторів системи розподілу.

#Харківська область #Росія #Чернігівська область #Дніпропетровська область #Херсонська область #Графіка

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У трьох регіонах відбулися вимкнення електроенергії внаслідок атак з боку Росії, повідомляє "Укренерго".
Російські війська завдали удару по залізничному вузлу в Дніпропетровському регіоні.
Російські війська вчинили напад на залізничний вокзал у Дніпропетровській області та депо в Конотопі.
Теги